MASZOŃSKI Service

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW FSU/005
(SAMOCHODY OSOBOWE I CIĘŻAROWE)

Sulęcin 69-200, ul. Lipowa 36 [mapa dojazdu] tel. 797 797 797, 95 755 2999


Diagnostyka komputerowa

 

diagnostyka1

 

Współczesne samochody posiadają bardzo rozbudowane systemy elektroniczne, które bardzo często sprawiają kłopoty w postaci palących się kontrolek na tablicy rozdzielczej. Może być to spowodowane rzeczywistą awarią podzespołu, ale może to być również chwilowe zakłocenie pracy sterownika elektroniki.

Przykładowo wiele modeli aut jest wrażliwych na wymianę akumulatora. Czynność ta powoduje odłączenie zasilania co często prowadzi do zanotowania przez system wielu błędów, które później wymagają wykasowania.

 

Dlatego aby uniknąć wymiany dobrego sterownika należy najpierw wykonać w takiej sytuacji komputerową diagnostykę systemu elektronicznego samochodu. Dzieki niej uzyskamy informację na temat faktycznych uszkodzeń oraz wskazówki dotyczące usunięcia ewentualnych usterek.

 

Diagnostykę komputerową warto także wykonać przed zakupem używanego samochodu, gdyż koszt takiej usługi jest stosunkowo niewielki, trwa ona od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a może zaoszczędzić kłopotów z późniejszymi naprawami samochodu.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wykonania diagnostyki komputerowej konkretnego modelu auta prosimy o kontakt z naszym serwise.

 

 

 

diagnostyka2

JAK DOJECHAĆ

Wyświetl większą mapę

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - FSU/005
Sulęcin 69-200, ul. Lipowa 36, tel. 797 797 797, mapa dojazdu
Partnerzy serwisu: